Reklamní agentura Nikol

Čelakovského 266, Písek

tel. 382 271 210

nikol-design@seznam.czReklamní poutač „Muší křídlo”
Reklamní vlajka svým tvarem připomíná kapku.
Je vhodná do interiérů i exteriérů. K dispozici v různých velikostech. Lze je využít za každého počasí, díky jejich odolnosti proti špatným povětrnostním vlivům. I za silného větru si reklamní vlajky udržují svojí stabilitu. Upevnit vlajku je možné i do měkkého povrchu.Před každou realizací zasíláme grafický návrh s cenovou kalkulací. Cena se může lišit v závislosti na dodaných podkladech např. grafické úpravy log. Nejpoužívanější jsou křídla o celkové výšce 220cm a 300cm. Cena poutače při výšce 220 cm je 2.260,-+DPH. Cena je včetně potisku.
Poutač o výšce 300 cm vychází na 2.950,-+DPH. K poutači nabízíme řadu příslušensví, podle toho kde bude umístěn, jako jsou bodce a stojany. Výše uvedené ceny jsou bez tohoto příslušenství. Cena příslušenství se pohybuje od 600,- do 1.000,- Kč.
Při objednávce více kusů nabízíme slevy. Naše cenová nabídka a kalkulace je pro Vás zdarma a zcela nezávazná.Roll-up je forma reklamy, kterou lehce srolujete a přenesete na jakékoliv místo. Jde o elegantní řešení, jak o sobě dát vědět na akcích všeho druhu.
- poskytuje velkou reklamní plochu
- složený stojan zabírá minimum místa
- snadno se vejde i do osobního auta
Níže uvedené ceny jsou za nejprodávanější rozměry roll-upů za 1 ks bez DPH.
U vyššího počtu kusů poskytujeme výrazné slevy.